Sport Sunglasses - Model MISG-P36JDS2143Y116-C1
Sport Sunglasses
  • Brand: Mortch Motor
  • Product Code: MISG-P36JDS2143Y116-C1
  • Product Viewed: 1611
  • Availability: Out Of Stock
  • Pre-Order
  • Weight: 0.00kg
0 reviews / Write a review
Shipping To:
More Quotes
Shipping To:
Enter your destination to get a shipping estimate.
Qty
  • Description
  • Reviews (0)
  • Tell a Friend
  • Ask a Question
Detailed Product Description
Concise E-commerce Format
• Total Width: 143mm
• Lens Size: 61.3mm W × 42.2mm H
• Bridge: 17.1mm
• Temple Length: 127mm